Bacak Estetiği ve Fiyatları

img

Bacak Estetiği ve Fiyatları

Modern çağda birçok kadın ve erkek bacaklarının inceliğine, kalınlığına veya kıvrımlarına özen göstermektedir. Kadınlar uzun ve etkileyici bacaklara sahip olmak isterken, erkekler kaslı ve uzun bacaklara sahip olmak ister. Bu nedenle bu yazıda Bacak estetiği ve fiyatları Hakkında bilgi vereceğiz.

Çocukluk çağında dengesiz beslenme, sporu yapamama ve genetik faktörler bacaklarda görsel sorunlara yol açabilir. Bacak estetiğinde amaç bacakları göze hoş gelen ve ilgi çekici hale getirmektir. Bacakların şekillendirilmesi için ilk yöntemimiz yağ greftleridir.

Yağ grefti işlemi, vücuttan alınan yağların bi kaç işlemden geçtikten sonra tekrar vücudun eksik bölgelerine liposuction ile yerleştirilmesidir. Eğer grefti olmazsa silikon protezler ya da dolgu maddeleri kullanılabilir.

Bacak estetiğinde bacak etrafındaki yağ dokusunu almadıysak genellikle karın, göbek ve basen kısmından alıyoruz ve çok ince kanüllerle eksik bölgelere veriyoruz.

Zihinsel, psikolojik ve anatomik yapıların tam olarak gelişmesi için doğum ardından meydana gelen yıpranmalar dışında kadın ve erkelerin 18 yaşından sonra bu ameliyatı yaptırmaları önerilmektedir.

Diz Kapağı Estetiği

Bacak Estetiği ve Fiyatları?  kadar merak edilen bir diğer konudur. Dizin iç kısımların da gelişen lipodioz bacak yapısını bozarak daha kısa görünmesine sebep olur. Etek giyildiğinde görsel açıdan oldukça kötü bir görüntüdür.

Diz estetiğinde fazla deri ve yağ alınır ve eksik yerlere doldurulur. Ameliyat ortalama 1 saattir. Çarpık bacakların düzeltilmesinde de fayda sağlamaktadır.

İyileşme Süresi

Kişi ameliyatın yapıldığı gün evine dönebilir. Ancak uzun süre ayakta durmamalı ve ilk hafta sıkça bacaklarını yukarı kaldırmalıdır. Oluşan ödemi gidermek için 3 hafta özel giysiler giyilmelidir. Kişi yaklaşık bir hafta içinde rutin yaşamına dönmektedir.

Ayak Bileği Estetiği

İnce ayak bilekleri, yıllardır kadınlarda güzelliğin göstergesi olarak kabul edilmektedir. İnce, orantılı bacaklar ve ayak bilekleri tüm kadınların hayallerini süsler.

Ayak bilekleri çok kalın olan kadınlar uygun ayakkabı ve bot bulmakta zorlanır. Ancak ayak bileği liposuction ile inceltilmektedir. Ancak kemiklerin kalın olması durumunda incelme mümkün değildir. Doktor muayenesi sonucunda kişinin bu sürece uygun olup olmadığı anlaşılabilir.

Ayak bileği estetiğinde kalın parçalar inceltilerek estetik ve çekici bir görünüme kavuşur. Bu alan tasarlanırken diz altı bölümü ile ayak bileği değerlendirilir. Bazen diz altı bölümü de inceltilir yada bazı yerleri yağlarla doldurularak estetik bir görünüme kavuşulur.

Bu ameliyat ince kanüller ile fazla yağların alınmasıdır. Bu işlem genel anestezi veya lokal anestezi altında yapılabilir. Bu ameliyatın yaklaşık süresi 1 saattir. Kişi ameliyat sonrası aynı gün içine evine dönebilir. 3. haftadan sonra hafif sporlara, 6. haftadan sonra ağır sporlara başlana bilir ameliyatın sonuçları kalıcıdır ve iz kalmamaktadır.

Bacak Estetiğinin Fiyatları

Tüm cerrahi işlemlerde olduğu gibi Bacak Estetiği ve Fiyatları? da değişiklik göstermektedir bu doktorun eğitimi, deneyimi, hastanenin konumu, anestezi, ilaçlar ve daha birçok özel nedenlerden etkilenmektedir.

Diğer Vücut Estetikleri

Bize Ulaşın

  • Cumhuriyet Mah. FSM Bulvarı Yağmur Sk. Cadde224 Sitesi No:14 B Blok Kat:6 Daire:11 Nilüfer/Bursa
  • +90 532 659 34 43
  • drersinaltun@gmail.com
Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.